Polecane

KIM JESTEŚMY

Grupa Flavourtec, posiadająca dwa zakłady produkcyjne w Polsce i jeden w Niemczech, jest jednym z wiodących producentów płynów do e-papierosów w Europie. Korzystając wyłącznie z certyfikowanych komponentów pochodzących od europejskich dostawców i posiadając światowej klasy zakład produkcyjny, dostarczamy naszym Klientom płyny do e-papierosów, zarówno naszych marek, jak i pod markami własnymi klientów (OEM). Nie przez przypadek, wielu znanych detalistów wybrało już Grupę Flavourtec do produkcji płynów do e-papierosów pod własną marką.

Nasze marki Flavourtec, American Stars, Quic, VAVO, GermanFlavours oraz nasze płyny pod markami Klientów obecne są na wszystkich wiodących rynkach europejskich. Innowacyjność jest podstawą naszych działań, dlatego też nieustannie inwestujemy w badania i rozwój, aby utrzymać i stale podnosić jakość naszych produktów aby każdego dnia zaspokajać potrzeby milionów konsumentów w całej Europie.

Wierzymy, że pełna przejrzystość i odpowiedzialność za to co robimy zapewni nam, jako producentowi zrównoważony rozwój. Jesteśmy przekonani, że dostarczając dorosłym konsumentom alternatywne rozwiązanie konsumpcji nikotyny zapewni nam dalszy rozwój firmy.

NASZ ZESPÓŁ

Mimo że założyciele firmy nadal aktywnie uczestniczą w życiu firmy, zespół poszerzył się o doświadczonych menedżerów FMCG oraz młode talenty z różnych krajów. Zespół nieustannie stara się zaspokajać potrzeby Klientów w całej Europie dostarczając światowej klasy produkty i wysoko oceniany poziom obsługi klienta.

NASZA HISTORIA

Grupa Flavourtec powstała w 2012 roku aby zaoferować najwyższej jakości płyny do papierosów elektronicznych produkowanych w Europie. Zaczęliśmy od oferty szerokiego portfolio rozwiązań OEM i marek własnych, a następnie wprowadziliśmy również takie marki jak Flavourtec Original i Ice wraz z kultową serią American Stars.

W ciągu ostatnich kilku lat Flavourtec inwestował w produkcję, co zaowocowało otwarciem naszej własnej nowoczesnej fabryki w 2015 roku. W związku z dynamicznym rozwojem i wzrostem produkcji wkrótce wybudowany został kolejny budynek produkcyjny. W naszym zakładzie produkcyjnym znajduje się nowoczesne, własne laboratorium z chromatografem gazowym, które pozwala nam sprawdzać poziom nikotyny oraz czystość każdego oferowanego przez nas produktu. Zapewnia nam to pełną przejrzystość i kontrolę nad naszymi produktami. Co więcej, posiadamy certyfikat ISO:9001.

W 2018 roku Grupa Flavourtec założyła własną jednostkę w Belgii; Flavourtec bvba, aby zoptymalizować swoją działalność na rynkach BeNeLux. Ponadto, w tym samym roku Grupa Flavourtec nabyła spółkę z siedzibą w Niemczech - GermanFlavours, która dodatkowo wzmocniła naszą pozycję w na rynku Niemieckim także z punktu widzenia asortymentu i innowacji.

Oprócz zakupu GermanFLAVOURS, Flavourtec poszerzył portfolio o segment płynów typu NicSalt pod markę Quic, zarówno dla otwartych, jak i zamkniętych systemów POD, co przyczyniło się do wzmocnienia pozycji firm w Europie w 2019 roku.

Należy dodać, że wszystkie nasze produkty są wytwarzane w UE i tworzone zgodnie z dyrektywą TPD oraz przepisami rynkowymi.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z naszym zespołem, aby omówić możliwości współpracy w tej ekscytującej branży!

Weryfikacja wieku
Musisz mieć więcej, niż 18 lat, by wejść na tę stronę.