Kalkulator płynów do e-papierosów

Kalkulator płynów Flavourtec pomaga w łatwy sposób obliczyć optymalną dawkę wymieszanych płynów do e-papierosów. Tylko wtedy, gdy wszystkie składniki, takie jak baza, aromat i dawki nikotyny są prawidłowo dozowane i skoordynowane, możesz cieszyć się pełnym smakiem wymieszanych płynów do e-papierosów. Każdy aromat w naszej ofercie posiada rekomendowane dozowanie. Jest to oreintacyjna dawka dla każdego zwłaszcza początkującego użytkownika papierosów elektronicznych. Nawet doświadczony fan samodzielnego mieszania płynów do e-papierosów może uprościć swoje obliczenia za pomocą naszego kalkulatora, bez względu na to, czy obliczasz za pomocą dawek nikotynowych, czy też bazy z butelki w e-papierosie.

Znalezienie odpowiedniego stosunku bazy, aromatu i dawek nikotyny nie jest żadną czarodziejską sztuczką. Jest to bardzo łatwe do obliczenia i wymaga tylko kilku kroków z pomocą naszego kalkulatora płynów. Również pożądana dawka nikotyny w mg jest brana pod uwagę w naszym kalkulatorze. Poniżej znajduje się instrukcja obsługi kalkulatora płynów. Dalsze wskazówki można znaleźć w naszym przewodniku "Zmieszaj swój własny płyn do e-papierosów".60 ml
3 mg
18 mg
0 %

Na 60 ml gotowego płynu do e-papierosów o mocy 3.0 mg/ml będziesz potrzebować:
50.00 ml of bazy,
1.0 bazy nikotynowej (= 10.00 ml) o mocy 18 mg/ml oraz
0.00 ml aromatu.Instrukcja kalkulatora

Obsługa kalkulatora płynów jest bardzo prosta i jest regulowana za pomocą suwaków:

  • Przełącznik: Wybierz, czy chcesz obliczyć za pomocą baz nikotynowych, czy też za pomocą bazy zasobnikowej.
  • Regulator 1: Wybierz pożądaną ilość płynu w ml, który chcesz otrzymać po wymieszaniu. (10-1000ml).
  • Regulator 2: Tutaj możesz ustawić ilość nikotyny, którą powinien zawierać gotowy e-Liquid. (0-12mg/ml).
  • Regulator 3: ilość nikotyny w bazie nikotynowej, której chcesz użyć do mieszania. (3-20mg/ml lub z bazą zasobnikową do 200mg/ml).
  • Kontroler 4: Procentowy udział aromatu w gotowym płynie e-Liquid, jak wskazano np. w naszych zaleceniach dotyczących dozowania. (0-30%).

W pierwszym kroku, ustaw pożądaną ilość płynu, którą chcesz otrzymać po wymieszaniu w Kalkulatorze cieczy. Następnie wybierasz pożądaną moc nikotyny, którą płyn powinien zawierać i dostosowujesz teraz porcję smaku, tak jak jest to wskazane np. w naszych zaleceniach dotyczących dawkowania. W polu poniżej suwaków wyświetlana jest szczegółowo wymagana ilość substancji podstawowych (baza, bazy nikotynowe i aromat).

Jeśli używasz baz nikotynowych o innej ilości nikotyny niż ustawiona 18mg/ml, to nadal możesz regulować tę wartość w polu "mocna dawka nikotyny". Jeśli chcesz obliczyć za pomocą bazy zasobnikowej zamiast baz nikotynowych, które możesz jeszcze mieć w zapasie, następnie przełączyć obliczenia na "Oblicz za pomocą bazy zasobnikowej" i możesz ustawić wyższe poziomy nikotyny.

Jeśli chcesz wymieszać bazę z pewną dawką nikotyny, pozostaw kontrolę nad aromatem na 0, a nasz kalkulator płynów wskaże odpowiednie wartości.

AGE VERIFICATION
You must be older than 18 years old to enter this page.