Polityka wysyłkowa i warunki dostawy

Dziękujemy za odwiedziny i zakupy w Flavourtec.net. Poniżej znajdują się warunki i zasady, które stanowią naszą politykę wysyłkową.

Czas realizacji przesyłki

Wszystkie główne zamówienia są realizowane w ciągu 2-3 dni roboczych. Zamówienia nie są wysyłane lub dostarczane w weekendy lub święta.

Jeśli mamy do czynienia z dużą ilością zamówień, wysyłka może być opóźniona o kilka dni. Prosimy o dopuszczenie dodatkowych dni transportu w celu dostarczenia przesyłki. Jeśli wystąpi znaczne opóźnienie w wysyłce zamówienia, skontaktujemy się z Tobą przez wiadomość e-mail lub telefonicznie.

Opłaty za przesyłkę

Opłaty za wysyłkę zamówienia zostaną wyliczone i wyświetlone w koszyku.

KOSZTY WYSYŁKI W POLSCE
ZamówienieSzacowany czas dostawy Koszt przesyłki
Do 200 PLN 2-3 dni robocze 15 pln
Powyżej 200 PLN 2-3 dni robocze BEZPŁATNIE

Potwierdzenie wysyłki i śledzenie zamówienia

Po wysłaniu zamówienia otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem nadania przesyłki, zawierającą numer(y) monitorowania. Numer monitorowania będzie aktywny w ciągu 24 godzin.

Cła i podatki

Flavourtec nie ponosi odpowiedzialności za żadne opłaty celne i podatki związane z zamówieniem. Wszystkie opłaty nałożone w trakcie lub po wysyłce leżą po stronie klienta (taryfy, podatki itp.).

Odszkodowania

Flavourtec nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek produkty uszkodzone lub utracone podczas przesyłki. Jeśli zamówienie zostało uszkodzone, prosimy o kontakt z przewoźnikiem w celu zgłoszenia reklamacji.

Przed złożeniem reklamacji należy zachować opakowania i uszkodzone towary.

Warunki dostawy

1. Dostawy realizowane są w całej Europie. Twoim obowiązkiem jest sprawdzenie lokalnych przepisów dotyczących papierosów elektronicznych przed złożeniem zamówienia. Flavourtec nie ponosi żadnej odpowiedzialności za produkty, które są nielegalne w Twojej okolicy.

2. Przed przyjęciem przesyłki od kuriera prosimy o sprawdzenie, czy nie została ona uszkodzona podczas transportu. Jeśli przesyłka nosi ślady uszkodzenia, nie należy jej przyjmować. W obecności kuriera należy sporządzić protokół szkody i jak najszybciej skontaktować się z nami w celu wyjaśnienia sprawy. Jeśli zdarzy się, że w przesyłce czegoś brakuje lub poziom płynu nikotynowego jest inny niż ten, który zamówiłeś. Prosimy o poinformowanie nas o tym w ciągu 2 dni od daty dostawy. Krótka wiadomość i zdjęcie będą bardzo pomocne. Raporty po tym terminie nie będą rozpatrywane.

3. Nie ponosimy odpowiedzialności za niewykonanie lub opóźnienie w wykonaniu któregokolwiek z naszych zobowiązań wynikających z umowy z klientem, spowodowane zdarzeniami, na które nie mamy wpływu. Dołożymy wszelkich starań, aby powiadomić Cię o wystąpieniu takiego zdarzenia. Kroki, które podejmujemy w przypadku opóźnienia dostawy lub zniknięcia przesyłki:
- jeśli przesyłka nie zostanie dostarczona w ciągu 7 dni, zgłaszamy roszczenia za opóźnioną dostawę i czekamy na odpowiedź dostawcy;
- jeśli sytuacja nie zostanie rozwiązana w ciągu dwóch tygodni, zgłaszamy roszczenia za zagubioną przesyłkę i czekamy na odpowiedź dostawcy.

4. Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby zaoferować najszybszą wysyłkę, najniższe ceny i najlepszą obsługę klienta w branży. Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby zadowolić wszystkich naszych klientów, ale jedną rzeczą, nad którą nie mamy absolutnie żadnej kontroli, jest przesyłka po przekazaniu jej kurierowi. W związku z tym nie możemy zagwarantować, że Państwa przesyłka zostanie Państwu dostarczona w każdych okolicznościach. Nie ma żadnych wyjątków od tej zasady.

5. Jeśli przesyłka zostanie do nas zwrócona, ponieważ nie została odebrana od kuriera lub z punktu odbioru lub został podany przez Państwa niewłaściwy adres, klient zostanie obciążony kosztami ponownego dostarczenia przesyłki: 10,00 PLN.

6. Jeśli klient zwróci do nas w pełni sprawny produkt zwany wadliwym, klient zostanie obciążony kosztami ponownego wysłania produktu w Irlandii 10 PLN.

AGE VERIFICATION
You must be older than 18 years old to enter this page.