E-liquids,
Aromas

Pods, Disposable
e-cigarettes

Shortfills,
Longfills

Bases,
Shots

E-liquidy,
Aromaty

E-papierosy
jednorazowe

Shortfille,
Longfille

Bazy,
Shoty

Rekomendowane produkty
50 mln butelek sprzedawanych rocznie, 11 lat doświadczenia, 42 światowe rynki

Europe’s leading e-liquid manufacturer

Produkujemy 50 milionów butelek e-liquidów rocznie dla największych, cieszących się dużym zaufaniem dystrybutorów na ponad 40 rynkach. Korzystamy przy tym wyłącznie z certyfikowanych komponentów pochodzących od europejskich dostawców.

Jesteśmy obecni na wszystkich wiodących rynkach europejskich z naszymi markami Flavourtec, American Stars, UP, Quic, VAVO, GermanFLAVOURS lub poprzez wiele marek OEM/private label. Innowacyjność jest podstawą naszych działań, dlatego też nieustannie inwestujemy w badania i rozwój, aby utrzymać i stale podnosić jakość naszych produktów oraz każdego dnia zaspokajać potrzeby milionów konsumentów.

Flavourtec Group

Poznaj nasze produkty, wybierz z licznych smaków, mocy i wariantów.

Poznaj jednego z liderów sprzedaży e-liquidów na niemieckim rynku.

Aktualności

Our brands

Grupa Kapitałowa Flavourtec jest czołowym producentem w Europie, specjalizującym się w e-liquidach, aromatach, bazach i innych wysokiej jakości produktach, dostępnych zarówno pod markami Grupy, jak i w wersji OEM.

Obie spółki, Flavourtec Sp. z o.o. i GermanFLAVOURS GmbH, powstały niezależnie od siebie w 2012 roku. Na początku swojej działalności Flavourtec skupiał się głównie na rozwiązaniach OEM i produkcji pod markami własnymi dla klientów w Europie. W 2017 roku firma przyciągnęła inwestora – fundusz private equity, co umożliwiło zwiększenie mocy produkcyjnych, rozbudowę parku maszynowego oraz poszerzenie gamy produktów.

GermanFLAVOURS rozpoczął działalność jako mała produkcja w Niemczech, a z czasem przekształcił się w dużą firmę, która oferuje wysokiej jakości e-liquidy, aromaty i bazy. Obecnie jest jednym z liderów na niemieckim rynku e-liquidów, wprowadzając wiele nowości każdego roku i obsługując największych dystrybutorów w swoim portfolio klientów. GermanFLAVOURS prowadzi również dynamiczną platformę e-commerce.